Užsienio kalbų kursai ir vertimai

Liežuvėlis yra užsienio kalbų centras, įkurtas 2007 metais Prienuose. Apie mūsų siūlomus užsienio kalbos kursus ir vertimus teigiamai atsiliepia mūsų klientai ir džiaugiasi čia įgyta patirtimi. Šiandien plečiame mūsų veiklą ir siūlome mokymo ir vertimo biuro paslaugas Kauno, Prienų ir Alytaus rajonų gyventojams, o internetu - visam pasauliui.


Mūsų stiprioji pusė - dokumentų ir tekstų vertimai iš visų Europos Sąjungos kalbų. Taip pat sėkmingai bendraujame su privačiomis įmonėmis ir valstybės įstaigomis atliekdami vertimus žodžiu.


Jei jums reikia patobulinti užsienio kalbą, norite išlaikyti egzaminą, gauti geresnį darbą, mėgstate bendrauti su žmonėms, norite lavinti atmintį ir linksminti arba jūs bijote kalbėti užsienio kalba, darote daug klaidų, esate nepatenkinti savo tarimu, vadinasi, turite puikią priežastį ateiti pas mus!


Mūsų kalbų mokykloje itin daug dėmesio skiriama kalbėjimui ir taisyklingam tarimui. Tik daug kalbėdami ir bendraudami tarpusavyje galėsite greitai išmokti norimos užsienio kalbos. "Galvą reikia sukti, o liežuvėlį treniruoti" - tai mūsų šūkis. Kviečiame mokytis užsienio kalbų, nes tai vertingai praleistas laikas. Praleiskite šį laiką su mumis!

Brigita B.-V., vadovė