Apie mūsų veiklą 

Jei jums reikia patobulinti užsienio kalbą, norite išlaikyti egzaminą, gauti geresnį darbą, mėgstate bendrauti su žmonėms, norite lavinti atmintį ir linksminti arba jūs bijote kalbėti užsienio kalba, darote daug klaidų, esate nepatenkinti savo tarimu, vadinasi, turite puikią priežastį ateiti pas mus!

Liežuvėlis yra užsienio kalbų centras, įkurtas 2007 metais Prienų mieste. Apie mūsų siūlomus užsienio kalbos kursus ir vertimus teigiamai atsiliepia mūsų klientai ir džiaugiasi čia įgyta patirtimi. Šiandien plečiame mūsų veiklą ir siūlome mokymo ir vertimo biuro paslaugas Kauno, Prienų ir Alytaus rajonų gyventojams, o internetu - visam pasauliui.

Mokantis užsienio kalbos, svarbus dalykas yra taisyklingas žodžių tarimas, todėl mūsų kalbų mokykloje itin daug dėmesio skiriama kalbėjimui ir taisyklingam tarimui. Tik daug kalbėdami ir bendraudami tarpusavyje galėsite greitai išmokti norimos užsienio kalbos. Taigi, liežuvėlį reikia nuolat mankštinti! "
Galvą reikia sukti, o liežuvėlį treniruoti" - tai mūsų šūkis.

Mūsų stiprioji pusė - dokumentų vertimai iš visų Europos Sąjungos kalbų. Taip pat sėkmingai bendraujame su privačiomis įmonėmis ir valstybės įstaigomis atliekdami vertimus žodžiu.
Dar kartą kviečiame mokytis užsienio kalbų, nes tai vertingai praleistas laikas. Praleiskite šį laiką su mumis!
Pagarbiai,
"Liežuvėlio" komanda

Brigita B.V., vadovė